Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA
Registrujte se jako firma

V případě, že ještě nejste registrovaná firma na praceunas.cz, pokračujte prosím na Registrace firemního uživatele
Registrace je jednoduchá, ZDARMA.
Pokud je již Vaše společnost registrována na portálu praceunas.cz, vyplňte prosím své přihlašovací údaje níže ve formuláři.


Formulář pro přihlášení firemního uživatele / inzerenta
Váš email
Heslo
Poznámka : Pro přihlášení firemního uživatele používejte tento formulář. Formulář v horní liště webu slouží pouze pro přihlášení uchazečů o zaměstnání.

POZOR - Jaké inzeráty nevystavujeme

Z preventivních důvodů proti inzertnímu spamu a různým podvodným nabídkám, nevystavujeme inzeráty, které jako kontaktní email používají emailovou adresu hostovanou na veřejných serverech jako např. seznam.cz, email.cz, gmail.com nebo mají uveden pouze kontaktní telefon a současně se týkají administrativních, poradenských, finančních, obchodních či podobných pozic.


Informace pro inzerenty

Měsíční návštěvnost praceunas.cz : více než 500 000 návštěv. Tito návštěvníci aktivně vyhledávají pracovní uplatnění a prohlédnou si na našem portálu zhruba 3 600 000 stránek. Zdroj : Google Analytics, leden 2015.

Pracovní inzerce je zcela ZDARMA

Tento portál je také připraven na individuální spolupráci s personálními agenturami a firmami, které působí na trhu práce. V případě zájmu nás kontaktuje na info@praceunas.cz .

Proč hledat zaměstnance na praceunas.cz ?
  • Vystavení inzerátu zcela ZDARMA
  • Rychlé podání inzerátu
  • Online editace již běžících kampaní
  • Individuální přístup k obchodním partnerům. Např. zdarma vytvoříme import inzerátů na náš portál z Vašeho zdroje (např. XML).