Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

Hlavní účetní (Škvorec / Praha-východ)

JOBSYSTEM s.r.o. nabízel v minulosti volné pracovní místo v obci Škvorec / Praha-východ na pracovní pozici Hlavní účetní. Jedná se o práci na plný úvazek.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice Hlavní účetní
Obec Škvorec / Praha-východ
Přidáno 11.1.2017
Volné od 11.1.2017
Úvazek Plný
Směnnost Neuvedeno
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Almed servis s.r.o. dodávající zachlazenou stravu a připravující diety od roku 2002.

Náplň práce:
• určování metodiky účtování a navazujících procesů v souladu s platnou legislativou ve čtyřech firmách (podnikatelské subjekty v oblasti gastronomie, sociálních a zdravotních služeb, nezisková organizace)
• sledování legislativních změn
• tvorba účetních interních směrnic
• sestavování měsíčního přiznání k DPH a kontrolního hlášení v rámci daňové skupiny, roční vypořádání koeficientu skupiny
• účtování majetku, odpisů, leasingových a úvěrových smluv ve všech společnostech
• fakturace výkonů zdravotním pojišťovnám, účtování dohadných položek, kontrola ročního vypořádání se zdravotními pojišťovnami
• fakturace služeb v rámci daňové skupiny
• příprava podkladů pro účetní audit ve dvou společnostech
• zpracování účetní závěrky ve všech společnostech, inventarizace rozvahových účtů
• řízení týmu pěti účetních ve střediscích

Požadujeme:
• vzdělání v oboru
• praxe
• komunikativnost
• flexibilita
• organizační a řídící schopnosti

Nabízíme:
• motivační platové ohodnocení
• samostatnou práci v dynamickém prostředí společnosti
• mobilní telefon
• pružná pracovní doba,
• mzda 36.000-40.000 Kč

Místo práce: Škvorec / Praha-východ

Termín nástupu: Ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ( Inzerát již není aktuální. Email byl proto odstraněn )

Platnost inzerátu končí 11. 2. 2017 Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.

Obory

Zařazeno v oborech Finance

Tuto pracovní nabídku zveřejnil - JOBSYSTEM s.r.o.

Hlavní účetní

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email