Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

Objektový provozní manažer – oblast Kladno / Praha západ / střední Čechy (Praha / Kladno)

JOBSYSTEM s.r.o. nabízel v minulosti volné pracovní místo v obci Praha / Kladno na pracovní pozici Objektový provozní manažer – oblast Kladno / Praha západ / střední Čechy. Jedná se o práci na plný úvazek.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice Objektový provozní manažer – oblast Kladno / Praha západ / střední Čechy
Obec Praha / Kladno
Přidáno 11.1.2017
Volné od 11.1.2017
Úvazek Plný
Směnnost Neuvedeno
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stabilní česká společnost, zabývající se úklidovými službami.

Náplň práce:
Na této pozici budete odpovědný/ná za realizaci sjednaných služeb, personální zabezpečení jednotlivých objektů tzn. organizaci práce, kontrola kvality a rozsahu prováděných služeb, nábor a zavedení nových pracovníků pro tyto objekty, základní personální evidenci a ekonomické výsledky svěřených objektů.
- příprava nových smluvních zakázek, nastavení pracovních procesů a technologických postupů pro svěřené objekty
- jednání se zákazníky
- vedení, řízení a organizace práce v rozsahu poskytovaných služeb na svěřených objektech
- kontrola kvality prováděných prací
- zásobování objektů
- nábor nových pracovníků pro svěřené objekty a jejich zaškolení
- personální práce v terénu na jednotlivých zakázkách
- vedení základní personální evidence pro svěřené objekty (evidence docházky, výkazy práce, příprava podkladů pro zpracování mezd)
- hodnocení zaměstnanců
- řízení nákladů a výnosů v rámci svěřených objektů

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti v oboru
- bezúhonnost, vstřícnost, časovou flexibilitu
- schopnost vést pracovní týmy
- uživatelská znalost práce s PC – MS Office
- komunikativní a aktivní osobnost, nekonfliktní, empatický typ
- řidičský oprávnění skupiny B – aktivní řidič/ka
- pozitivní a zodpovědný přístup k práci
- loajalita k firmě a odpovědnost za svěřenou práci

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí, milý a přátelský kolektiv, služební automobil i k osobním účelům, mobilní telefon a notebook, bonusy a výkonnostní prémie, další vzdělávání a odborné kurzy.

Místo práce: Praha / Kladno

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ( Inzerát již není aktuální. Email byl proto odstraněn )

Platnost inzerátu končí 11. 2. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.

Obory

Zařazeno v oborech Management

Tuto pracovní nabídku zveřejnil - JOBSYSTEM s.r.o.

Objektový provozní manažer – oblast Kladno / Praha západ / střední Čechy

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email