Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

Obchodní manažer pro laboratorní techniku (Sídlo v Kyjově, Jihomoravský k)

JOBSYSTEM s.r.o. nabízí volné pracovní místo v obci Sídlo v Kyjově, Jihomoravský k na pracovní pozici Obchodní manažer pro laboratorní techniku. Jedná se o práci na plný úvazek.

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice Obchodní manažer pro laboratorní techniku
Obec Sídlo v Kyjově, Jihomoravský k
Přidáno 11.1.2017
Volné od 11.1.2017
Úvazek Plný
Směnnost Neuvedeno
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je obchodní firma ILABO spol. s. r.o. s prodejem laboratorních přístrojů především od zahraničních dodavatelů. Jedná se o přístroje pro chemické, vodohospodářské, potravinářské, farmaceutické, zemědělské, výzkumné, školské aj. laboratoře. Je výhradní zástupce několika zahraničních firem a v tomto roce slaví 20. výročí od vzniku firmy.
Jejich zákazníci jsou na celém území České republiky, částečně i na Slovensku. Více informací na www.ilabo.cz.

Náplň práce:
• Aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků, především na Slovensku
• Prodej a technické poradenství
• Vedení obchodních jednání s potenciálními zákazníky (vedoucí laboratoří, výzkumu apod.)
• Udržování vztahů s klienty – osobní jednání u zákazníka
• Spolupráce s dodavatelskými odbornými techniky (Německo, V.Británie)

Požadujeme:
• Nejlépe vysokoškolské vzdělání technického směru
• Obchodní zkušenost nebo nadšení pro obchod, umět vystupovat
• Technické myšlení, nejlépe z oblasti chemie, kontrola kvality, strojírenství apod.
• Nebát se oslovovat nové klienty a vyhledávat nové obchodní příležitosti
• Nebát se jednat s technickým managementem firem a prezentovat
• Řidičský průkaz sk. B
• Práce s PC
• Samostatnost, serióznost, přátelské jednání
• Komunikativní a technická angličtina

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti
• Přátelský tým a pohodu na pracovišti
• Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
• Peníze, které odpovídají Vašim výsledkům
• Stravenky, příspěvek na důchod, mobil a firemní vůz

Místo práce: Sídlo v Kyjově, Jihomoravský kraj, event. dle dohody

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vasickova@ilabo.cz

Platnost inzerátu končí 11. 2. 2017 Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Kontaktní osoba telefon : 224819391
email : vasickova@ilabo.cz

Obory

Zařazeno v oborech Management

Tuto pracovní nabídku zveřejnil - JOBSYSTEM s.r.o.

Obchodní manažer pro laboratorní techniku

Email příjemncevasickova@ilabo.cz
Email odesílatele Na tento email dostanete případnou odpověď
Motivační dopis
Jako přilohu můžete připojit
Životopis uložený zde na serveru Format
Soubor z vlastního počítače

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email