Název profese Obchodní asistentka, vedoucí prodejny
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 9.5.2024

Zaměstnavatel Andopa s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67052380

Do společnosti Andopa s.r.o. se sídlem Brně, zabývající se prodejem profesionální vlasové kosmetiky, přijmeme obchodní asistentku, vedoucí prodejny.

Co Vás čeká:
Vaším úkolem bude řešení veškeré administrativy ve firmě, péče o stávající a nové zákazníky, vyřizování objednávek obchodních zástupců a zodpovědnost za chod prodejny s profesionální vlasovou kosmetikou.

Co od Vás očekáváme:
Komunikační a prodejní dovednosti, pozitivní přístup.
Vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, samostatnost.
Praxe v oblasti prodeje kosmetiky výhodou.
SŠ vzdělání, uživatelská znalost PC.
Anglický jazyk na hovorové úrovni.

Nabízíme:
Zajímavou, samostatnou práci v perspektivním oboru.
Úvodní zaškolení a pravidelný trénink prodejních dovedností.