Název profese Zástupce / zástupkyně vedoucí prodejny - Brno-Líšeň
Místo výkonu práce Brno-Líšeň
Přidáno 19.4.2024

Volné od 19.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - tradiční česká firma COOP

Více informací o společnosti naleznete na www.jednota.cz.

Náplň práce:
• odpovědnost za svěřenou prodejnu
• vedení zásob (objednávky, příjemky, slevy, odpisy)
• práce na pokladně a za obslužným úsekem
• doplňování a ošetřování zboží
• kontrola záručních lhůt
• kontrola správnosti cen

Požadujeme:
• příjemné vystupování
• vstřícný přístup k zákazníkům
• spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Výhodou:
• vyučení v oboru nebo praxe na obdobné pozici

Nabízíme:
• práci na HPP
• 13. plat
• příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona
• příspěvky na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění
• příspěvek na volnočasové aktivity
• odměny při životním nebo pracovním výročí

Mzdové ohodnocení 28 000 - 32 000 Kč/měsíc.

Samozřejmostí je kompletní a důkladné zaškolení.

Místo práce: nám. Karla IV. 271/28, Brno-Líšeň

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kariera@jednota.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 18. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.