Název profese Finanční a bankovní specialista
Místo výkonu práce Velešín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel PM Kutláková & Spáčil s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67035951

Náplň práce: péče o stávající klienty, práce s intermíni systémy, komunikace s obchodními partnery, administrativa
Požadujeme řid.sk.B, osobní vozidlo, PC výhodou
Co nabízíme: HPP s flexibilním nastavením pracovní doby
Zajímavý nástupní plat, cestovní náhrady, zajímavé odměny,, kariérní růst, vzdělávání
Práce s lidmi, přátelský kolektiv, osobnostní a profesní růst
Osobní kontakt vždy po tel. domluvě