Název profese Koordinátor/ka zlepšovacích návrhů, školitel/ka - Mariánské Lázně
Místo výkonu práce Mariánské Lázně
Přidáno 16.4.2024

Volné od 16.4.2024
Zaměstnavatel ELEKTROMETALL s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz

Pracovní náplň: kompletace návrhů na zlepšení, měsíční vyhodnocování návrhů ve spolupráci s vedením závodu, měsíční reporting, měsíční online porady v AJ, komunikace s managementem, vedení malých projektů a workshopů, definování a implementace prostředků motivace, školení nových pracovníků.
Požadavky: znalost AJ slovem i písmem (NJ výhodou), MS Office v uživatelské úrovni, samostatnost, spolehlivost, důslednost, technické myšlení, ŘP skupiny B, ochota příležitostně cestovat.
Nabízíme: zázemí stabilní mezinárodní firmy, výkonnostní prémie, stravenkový paušál, týden dovolené navíc (+ jeden den navíc za každých pět odprac. let), roční prémie, dárkové poukazy za odpracovaná léta, odměny za zlepšovací návrhy, kulturní a společenské akce, možnost osobního růstu.