Název profese Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Místo výkonu práce Klášterec nad Ohří
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel TRANSCOR s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 10
Reference 66503442

Dostavte se k osobnímu jednání na níže uvedenou adresu v době PO - PA od 08:30 - 11.00 nebo 13.00 - 15.00 hod. (životopis s sebou)
nebo v případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: j.klikarova@transcor.de
nebo volat na tel.č.: 476 702 194 v době PO - PA od 8:00 - 17:00 hod. a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - Nádražní 214, 431 51 Klášterec nad Ohří, celá ČR + zahraniční pracovní cesty v rámci cestovních příkazů

Požadavky:
- Řidičský průkaz skupiny C, C1, CE, C1E
- min 1 rok praxe
- praxe v jízdě s výměnnými nástavbami výhodou
- základní znalost NJ nebo AJ výhodou

Náplň práce:
- 3-4 týdny pracovní nasazení, následně vždy týden volno
- především mezinárodní doprava (zejména DE,GB, AT, FR, CH,IT, Benelux, ES)
- jízda především s výměnnými nástavbami

Nabízíme:
- zajímavou práci v zaběhnuté společnosti s letitou tradicí
- nástupní mzda 25.600,- Kč + zahraniční stravné
- po zkušební době možnost odměny a bonusů podle pracovních výsledků
- práce v moderních kamionech značky SCANIA s velkou kabinou, klimatizací, topením, bezpečnostním systémem, norma EURO 6