Název profese Svářeč, zámečník
Místo výkonu práce Křižanovice
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel AMD Konstrukt s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66732540

Místo výkonu práce: AMD Konstrukt s.r.o., Křižanovice 38
NÁPLŇ PRÁCE: Firma se zabývá výrobou štěpkovacích strojů na dřevo
POŽADAVKY: vyučení v oboru zámečník, svářeč, manuální zručnost , znalost ve výkresové dokumentaci
Zkušební doba 3 měsíce
Pracovní smlouva na 1 rok , po uplynutí 1 roku se pracovní smlouva uzavře na dobu neurčitou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: podnikové stravování , zvláštní prémie , příspěvek na dopravu
První kontakt učiňte, prosím přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.