Název profese Aktivní telefonní operátor call centra
Místo výkonu práce Chrudim
Přidáno 25.4.2024

Zaměstnavatel PZ Komplex s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67048939

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Telefonický kontakt s klienty novými i stávajícími
Telefonický kontakt s klienty v prodlení s placením
Hledání nových potenciálních zákazníků a obchodních příležitostí
Uzavírání dohod firemních prezentací
Vytváření a optimalizace firemního zápisu
Práce v interním systému
Práce a komunikace přes mail
POŽADAVKY: komunikativnost, proklientský přístup, práce na PC, zkušenost s telefonickou komunikací výhodou, ne podmínkou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Firemní pc, Firemní mobil, 7 dní dovolení navíc, firemní akce, bonusy/prémie
První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.