Název profese Úklid pro OZP Bohemia Cargo Děčín, 116 Kč/h., stravenky, zkrácený úvazek, volné víkendy, náborák 10 200 Kč, dopravné.
Místo výkonu práce Děčín
Přidáno 8.4.2024

Volné od 8.4.2024
Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 2
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Bezpečnostní a úklidová firma FORCORP GROUP hledá pracovníky úklidu OZP.
Pracoviště: Bohemia Cargo s.r.o. Děčín, Ústecká 98, 405 02 Děčín 12 - Vilsnice
Náplň práce:
• Pravidelný úklid místností ručním nebo strojovým způsobem
• Vysávání koberců
• Stírání podlah
• Vynesení košů
• Otření prachu a omaků na nábytku
• Úklid sociální zařízení a společných prostor

Nabízíme:
• HPP
• Počet míst: 2
• Doba úklidu: Po-pá: 16:00-20:00 hod.
• Pracovní úvazek: zkrácený – 4hod/den.
• Mzda: 116,10 Kč/hod.
• Nástup ihned
Benefity:
• Náborový příspěvek za přivedení pracovníka s OZP – 10.200 Kč
• Stravenky
• Proplácení vstupní lékařské prohlídky
• Dopravné

Požadujeme:
• Spolehlivost
• Chráněné pracovní místo pro OZP (osoba zdravotně znevýhodněná, invalidní důchodce)

Nechodit na pracoviště, kontakt pouze telefonicky!
Volejte nebo pište o podrobnější informace:
723 612 506, 800 99 11 88, prace@forcorp.cz