Název profese Obsluha kolového nakladače - strojníci
Místo výkonu práce Žabeň
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ABEX Substráty a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67030676

z:22/2/2024 a:25/3/2024
Náplň práce:
- firma je zaměřena na výrobu zahradních substrátů a prodej zahrádkářských produktů
- nakládka a překládka zeminy a kůry pro výrobu zahradních substrátů a obsluha drtiče a třídiče
- v zemědělské sezóně také odpolední a noční směny.
Požadujeme:
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost,
- průkaz strojníka, platné osvědčení, praxi s obsluhou stroje typu čelní nakladač
- vyhotovení průkazu při ztrátě či aktualizaci průkazu případně zajistíme.
Výhodou:
- ŘP sk. T.
Nabízíme:
- příplatky za odpolední směny, sobotní příplatky 50%, zajištěny obědy, stravenkový paušál 116 Kč na den ke mzdě, podíly na HV a motivační odměny, 25 dní dovolená, příspěvek na penzijní pojištění, nákup produktů se slevou, 3 dny zdravotní volno (sick days), firemní akce, pitný režim nadstandard, vánoční kapr, sleva tarifu mobilního operátora.
Kontakt výhradně emailem, zašlete strukturovaný životopis na mejl vaclavikova@agrocs.cz