Název profese Obchodní referent/ka pro internetové obchody
Místo výkonu práce Hovorany
Přidáno 6.5.2024

Zaměstnavatel BRAVSON GROUP s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67051844

Zajímáte se o svět online obchodování, máte rádi excel a rozumíte si s čísly? Pracujete systematicky, máte analytické myšlení a vidíte věci v širších souvislostech? Řekli byste o sobě, že máte obchodního ducha a baví Vás komunikace se zákazníky nebo dodavateli? Máte rádi výzvy a jste odhodlaní přinést své zkušenosti do našeho týmu a přispět k úspěchu našich projektů?

Pak hledáme právě vás a rádi bychom vám nabídli možnost stát se členem našeho týmu!

Jsme TOP na trhu chovatelských potřeb pro drůbež, ale nabízíme také mnoho jiných zajímavých produktů v našem portfoliu, podívejte se sami například do našeho internetového obchodu www.bravson.cz.

Co Vás čeká v naší firmě?
Budete komunikovat s našimi zákazníky i zahraničními dodavateli
Budete analyzovat prodeje zboží, hlídat skladovou dostupnost a budete tvořit objednávky zásob
Budete zajišťovat logistické procesy spojené s dodávkami zboží od našich dodavatelů až na náš sklad
Budete zajišťovat aktualizaci prodejní cen u stávajících a nových produktů na základě firemní strategie
Budete připravovat pro ostatní kolegy podklady k zalistování nových produktů do naší nabídky
Budete aktualizovat naše velkoobchodní ceníky pro naše B2B partnery
Pomůžete nám s vylepšováním našich internetových obchodů, aby byly co nejlepší pro naše zákazníky

Co od Vás očekáváme:
Pozitivní přístup, příjemné vystupování a hlavně obchodního ducha
Výborné komunikační a písemné dovednosti v českém jazyce, znalost anglického jazyka výhodou
Pokročilé znalosti práce na PC v programech MS Office Word/Excel
(Znáte funkci Svyhledat, dokážete si spočítat vzorečkem obrátku a marži a víte co je kontingenční tabulka?)
Týmový hráč/ka, který/á dokáže také pracovat samostatně
Organizační schopnosti, logické myšlení, schopnost analyzovat a vyřešit problém
Schopnost učit se novým věcem a přizpůsobit se vyššímu pracovnímu nasazení
Zodpovědnost, spolehlivost, důslednost, flexibilita, kreativita, loajalita
Ideálně již zkušenosti s obdobnou pracovní pozicí v internetovém obchodě

Co Vám nabídneme?
Mzdu odpovídající znalostem a praxi uchazeče/ky
Zajímavou a různorodou práci na HPP, která není stereotypní
Individuální podporu profesního růstu
Zázemí stabilní rodinné firmy, která patří mezi lídry svého oboru
Slevu na naše firemní výrobky, abyste mohl/a využít kvalitu za výhodnou cenu

Zaujala Vás pracovní nabídka a splňujete naše představy, zašlete nám profesní životopis.