Název profese Specialista/ka výběrových řízení - projektový/á manažer/ka pro projekty realizované z dotací EU
Místo výkonu práce Kyjov
Přidáno 6.5.2024

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67052290

Do stále se rozvíjející společnosti hledáme specialistu/ku výběrových řízení / projektového manažera/ku pro projekty realizované z dotací EU.
Náplň práce: administrace výběrových řízení, administrace a řízení projektů z EU (MPSV, MPO, SZIF) od podání žádosti až do vyplacení dotace a následný monitoring projektu.
Požadavky: komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík, ochota učit se novým věcem, zkušenosti s řízením projektů nebo psaním podnikatelských záměrů a zkušenosti s výběrovými řízeními výhodou, VŠ vzdělání výhodou, řidičský průkaz sk. B.
Co nabízíme: zázemí dlouhodobě prosperující společnosti, dlouhodobá spolupráce, pravidelná mzda, měsíční odměny za kvalitně odvedenou práci, pružná pracovní doba, stravné, možnost i zkráceného úvazku.
Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt (Po - Pá od 8:00 do 13:00 hod).