Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

Volné místo
technik kvality (Hodonín)

International Automotive Components Group s.r.o. nabízel v minulosti volné pracovní místo v obci Hodonín na pracovní pozici technik kvality. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je ve výši 17000,-.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice technik kvality
Obec Hodonín
Mzda 17000,-
Přidáno 26.8.2013
Volné od 1.9.2013
Úvazek Plný
Směnnost Neurčeno
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
Pracovní náplň: Provádí kontroly a uvolňování prvních kusů (dílů, výrobků) z procesů a mezioperační kontrolu. Zabezpečuje pravidelné výběrové měření u všech procesů. Provádí denní audity výrobků ve výrobě. Zodpovídá za posouzení neshodných dílů a rozhodnutí o jejich dalším zpracování. Obsluhuje a udžuje měřící přístroje podle návodů na obsluhu aj. Požadavky na uchazeče: SŠ technického směru, praxe v oblasti jakosti, znalost práce s PC, schopnost posuzovat kvalitu výrobku a rozhodovat o něm, analytické myšlení, flexibilita. Praxe 2 roky.
Zaměstnanecké výhody.
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Zaměstnavatel International Automotive Components Group s.r.o.
Adresa International Automotive Components Group s.r.o. - provozovna Hodonín
U Kyjovky 4000, Hodonín 695 01

Obory

Zařazeno v oborech Neuvedeno

Volné místo zveřejněné na Úřadu práce v Hodoníně

technik kvality

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email