Název profese Správce / správkyně informačních a komunikačních technologií
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 25.4.2024

Zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67034164

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
Platové podmínky:
- 11. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění a v závislosti na dosažené praxi + zvláštní příplatek.
Náplň práce:
- konfigurace, správa a údržba sítí LAN a WAN, HW výpočetní techniky
- zkušenosti s administrací Windows Active Directory
- zkušenosti s administrací serverových systémů Windows a virtualizací VMware
- servis, administrace a obsluha PC (rozhraní Windows 10/11)
- zajišťování reprodukce a obměna HW
- zajišťování dodavatelských oprav a profylaxe výpočetní techniky
- všeobecný rozhled v IT problematice
- základy počítačové bezpečnosti
- komunikační schopnosti, aktivní přístup, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
- podpora koncových uživatelů a operativní řešení problémů a požadavků
- vedení majetkové evidence výpočetní techniky
- práce v kancelářských a agendových aplikacích (MS Office, spisová služba, apod.)
- trestní bezúhonnost