Název profese Pomocný pracovník / pracovnice do výdejny stravy a úklid v MŚ
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel Daneta, svépomocné sdružení rodičů a přátel zdravotně postižených dě
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67047592

Přijmeme POMOCNOU PRACOVNICI DO VÝDEJNY STRAVY A ÚKLID V MATEŘSKÉ ŠKOLE. Práce je přednostně určena pro OZP uchazeče. Nástup nejlépe ihned, příp. dle dohody.
Náplň práce: vydávání svačin a hlavních jídel, mytí nádobí, údržba hygieny v přípravně a výdejně stravy, úklid mateřské školy.
Požadujeme: zodpovědný přístup k práci, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: stabilní pracovní prostředí, příspěvek na stravování, možnost zkráceného pracovního úvazku, jednosměnný provoz. Po zapracování finanční odměny.
Své životopisy prosím zasílejte na e-mail: simona.prokopova@daneta.cz