Název profese Všeobecná sestra/Všeobecný bratr
Místo výkonu práce Nechanice
Přidáno 2.4.2024

Volné od 2.4.2024
Zaměstnavatel Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Hledáme zájemkyni/zájemce na pozici všeobecná sestra/všeobecný bratr do Senior centra Nechanice s. r. o. Nástup možný ihned. Praxe u lůžka výhodou. Životopisy zasílejte e-mailem.

Požadujeme:
- úplné středoškolské vzdělání,
- organizační schopnosti,
- samostatné myšlení a rozhodování,
- schopnost vedení týmu pečovatelek,
- aktivní a profesionální přístup,
- smysl pro pořádek a preciznost,
- vysoký morální kredit,
- vztah ke starým lidem,
- znalost problematiky seniorů výhodou.

Náplň práce:
- sledování a hodnocení zdravotního stavu klientů,
- kontrola stavu kůže, udělání převazů,
- chystání a podávání všech druhů léků,
- komunikace s praktickým lékařem a jinými odbornými lékaři,
- pozorování psychického stavu klientů a provádění záznamu, informace předává psychiatrovi,
ve spolupráci se sociální pracovnicí provádí psychoterapii při denní návštěvě klientů,
- provedení sesterských vizit klientů a pravidelných odborných výkonů,
- vedení sesterské zdravotní dokumentace, sestavení ošetřovatelských plánů klientů a informování pečovatelek o postupu a obsahu péče klientů,
- evidování a zajišťování schválení výkonů zdravotními pojišťovnami,
- vedení plánovacího kalendáře s výjezdy klientů do odborných lékařských poraden a plánování zdravotnických výkonů.

Nabízíme:
- moderní pracovní prostředí,
- etické chování na pracovišti,
- mimořádné odměny za mimořádnou práci,
- stabilní pracovní prostředí,
- příspěvek na oběd,
- pružný systém odměňování,
- možnost dalšího vzdělávání,
- možnost zakoupení občerstvení v místní kavárně za výhodné ceny.

Své strukturované životopisy zasílejte prosím na info@senior-centrum.cz či volejte na telefonní číslo: 731 149 912.

Soukromé senior centrum Nechanice s. r. o., Pražská 20, 503 15 Nechanice, www.senior-centrum.cz