Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

obsluha výrobní linky pro povrstvování - směnový/á seřizovač/ka (Stará Paka)

Lohmann & Rauscher, s.r.o. nabízel v minulosti volné pracovní místo v obci Stará Paka na pracovní pozici obsluha výrobní linky pro povrstvování - směnový/á seřizovač/ka. a nabízená mzda je ve výši 125,-130,-.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice obsluha výrobní linky pro povrstvování - směnový/á seřizovač/ka
Obec Stará Paka
Mzda 125,-130,-
Přidáno 11.1.2017
Volné od 1.4.2017
Úvazek
Směnnost Třísměnný provoz
Počet míst 3

Poznámka k volnému místu
OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY PRO POVRSTVOVÁNÍ - SMĚNOVÝ/Á SEŘIZOVAČ/KA - pracoviště Stará Paka.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: katerina.taborska@cz.LRmed.com

Požadujeme: SOŠ v oboru mechatronik výhodou, nebo elektromechanik/mechanik - praxe výhodou, dobrý zdravotní stav, dovednosti: aktivní řidič - skupina B, jazykové znalosti: komunikativní znalost NJ nebo AJ.
Náplň práce: obsluha, seřizování, odstraňování poruch, údržba výrobní linky - 3 dni dovolené navíc, dotované stravování + příplatky za vícesměnný provoz atd.

Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel Lohmann & Rauscher, s.r.o.
Adresa Lohmann & Rauscher, s.r.o. závod Stará Paka
Revoluční 160, Stará Paka 507 91

Obory

Zařazeno v oborech Neuvedeno

Volné místo zveřejněné na Úřadu práce v Jičíně

obsluha výrobní linky pro povrstvování - směnový/á seřizovač/ka

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email