Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

automechanik/-čka, řidič/-ka, silničář/-ka (Jičín)

SÚS Královéhradeckého kraje a.s. nabízel v minulosti volné pracovní místo v obci Jičín na pracovní pozici automechanik/-čka, řidič/-ka, silničář/-ka. a nabízená mzda je ve výši 17000,-.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice automechanik/-čka, řidič/-ka, silničář/-ka
Obec Jičín
Mzda 17000,-
Přidáno 11.1.2017
Volné od 10.1.2017
Úvazek
Směnnost Pružná pracovní doba
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
AUTOMECHANIK/-ČKA, ŘIDIČ/-KA, SILNIČÁŘ/-KA - pracoviště Jičín.
Životopisy zasílejte na adresu: ( Inzerát již není aktuální. Email byl proto odstraněn ) do 29.1.2017.
Do předmětu uveďte "automechanik". Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.

Požadujeme:
-SOU s výučním listem v oboru automechanik podmínkou
-Praxe minimálně 2 roky v oboru výhodou
-Zkušenosti a znalosti běžné opravy silničních motorových vozidel a stavebních strojů
-Řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě
-Řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz řidiče, dopravně psychologická vyšetření
-Průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku, průkaz jeřábníka, průkaz svářeče nebo osvědčení obsluhy tlakových nádob výhodou
-Samostatnost, flexibilita

Náplň práce:
-Diagnostikuje poruchy a závady na vozidlech a stavebních strojích
-Provádí demontáž a montáž agregátů, strojních částí vozidel a strojů
-Provádí opravy drobného a středního charakteru
-Vyhodnocuje příčiny poruch
-Řídí vozidla a pracovní stroje, na které má příslušné oprávnění v rámci oprav a seřizování (diagnostika závad, TK, převoz vozidla, zkušební jízdy atd.)
-V případě potřeby řídí vozidla a pracovní stroje, na které má příslušné oprávnění pro potřeby zimní a letní údržby komunikací
-Provádí pomocné práce spojené s letní údržbou komunikací

Nabízíme:
-Dobré zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky Kč 90,-. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.
-Průměrná roční hrubá mzda na této pozici je 290 tis. Kč.
Termín nástupu : dohodou
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel SÚS Královéhradeckého kraje a.s.
Adresa SÚS Královéhradeckého kraje a.s., oblast Jičín
M. Koněva 467, Jičín 506 01

Obory

Zařazeno v oborech Neuvedeno

Volné místo zveřejněné na Úřadu práce v Jičíně

automechanik/-čka, řidič/-ka, silničář/-ka

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email