Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

automechanik/-čka, řidič/-ka, silničář/-ka (Jičín)

SÚS Královéhradeckého kraje a.s. nabízí volné pracovní místo v obci Jičín na pracovní pozici automechanik/-čka, řidič/-ka, silničář/-ka. a nabízená mzda je ve výši 17000,-.

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice automechanik/-čka, řidič/-ka, silničář/-ka
Obec Jičín
Mzda 17000,-
Přidáno 11.1.2017
Volné od 10.1.2017
Úvazek
Směnnost Pružná pracovní doba
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
AUTOMECHANIK/-ČKA, ŘIDIČ/-KA, SILNIČÁŘ/-KA - pracoviště Jičín.
Životopisy zasílejte na adresu: ludmila.vlckova@suskhk.cz do 29.1.2017.
Do předmětu uveďte "automechanik". Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.

Požadujeme:
-SOU s výučním listem v oboru automechanik podmínkou
-Praxe minimálně 2 roky v oboru výhodou
-Zkušenosti a znalosti běžné opravy silničních motorových vozidel a stavebních strojů
-Řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě
-Řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz řidiče, dopravně psychologická vyšetření
-Průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku, průkaz jeřábníka, průkaz svářeče nebo osvědčení obsluhy tlakových nádob výhodou
-Samostatnost, flexibilita

Náplň práce:
-Diagnostikuje poruchy a závady na vozidlech a stavebních strojích
-Provádí demontáž a montáž agregátů, strojních částí vozidel a strojů
-Provádí opravy drobného a středního charakteru
-Vyhodnocuje příčiny poruch
-Řídí vozidla a pracovní stroje, na které má příslušné oprávnění v rámci oprav a seřizování (diagnostika závad, TK, převoz vozidla, zkušební jízdy atd.)
-V případě potřeby řídí vozidla a pracovní stroje, na které má příslušné oprávnění pro potřeby zimní a letní údržby komunikací
-Provádí pomocné práce spojené s letní údržbou komunikací

Nabízíme:
-Dobré zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, stravenky Kč 90,-. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.
-Průměrná roční hrubá mzda na této pozici je 290 tis. Kč.
Termín nástupu : dohodou
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel SÚS Královéhradeckého kraje a.s.
Adresa SÚS Královéhradeckého kraje a.s., oblast Jičín
M. Koněva 467, Jičín 506 01
Kontaktní osoba Ludmila Vlčková
telefon : +420 495 540 219;725 929 139
email : ludmila.vlckova@suskhk.cz

Obory

Zařazeno v oborech Doprava
Služby

Volné místo zveřejněné na Úřadu práce v Jičíně

automechanik/-čka, řidič/-ka, silničář/-ka

Email příjemnceludmila.vlckova@suskhk.cz
Email odesílatele Na tento email dostanete případnou odpověď
Motivační dopis
Jako přilohu můžete připojit
Životopis uložený zde na serveru Format
Soubor z vlastního počítače

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email