Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

Operátor/ka výroby/obsluha vstřikolisu (Kněžnice - okr. Jičín)

SAFA Czech Republic Group s.r.o. nabízel v minulosti volné pracovní místo v obci Kněžnice - okr. Jičín na pracovní pozici Operátor/ka výroby/obsluha vstřikolisu. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je ve výši 14400,-17000,- Kč / měsíc.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice Operátor/ka výroby/obsluha vstřikolisu
Obec Kněžnice - okr. Jičín
Mzda 14400,- Kč až 17000,- Kč / měsíc
Přidáno 11.1.2017
Volné od 11.1.2017
Úvazek Plný
Směnnost 3 směny
Počet míst 5

Poznámka k volnému místu
Hledáte si zaměstnání a těší Vás dobře odvedená práce? Pro společnost sídlící v okr. Jičín hledáme vhodné kandidáty na pozici OPERÁTOR/KA VÝROBY

Kněžnice – okr. Jičín

Pracovní náplň:

•Lisování a montáže plastových dílů pro automotive
•Třísměnný provoz v 8 hod. směnách
•Práce v prostředí s vyšší teplotou na dílnách
•Práce vhodná pro ženy i muže/páry , příležitost i pro cizince se znalostí ČJ

Co od Vás Požadujeme:

•Manuální zručnost
•Ochota, flexibilita
•Pečlivost a zodpovědnost
•Trpělivost
•Výpis ze zdravotní dokumentace

Co Vám nabízíme:

•Dlouhodobá pracovní příležitost
•Možnost ubytování
•Nástupní mzda 72,-/hod. + 1000 OSOH, po třech měsících 85,-/hod. + OSOH
•Po odpracovaném týdnu možnost zálohy až 500,-Kč
•Náborový příspěvek 1000,-

Jak se přihlásit?

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o námi nabízenou pozici, zavolejte na číslo +420 602 719 619 nebo nám zašlete svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!!

Kontakt:
SAFA Czech Republic Group s.r.o.
Telefon: +420 602 719 619
Email: ( Inzerát již není aktuální. Email byl proto odstraněn )
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání Základní

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel SAFA Czech Republic Group s.r.o.

Obory

Zařazeno v oborech Neuvedeno

Tuto pracovní nabídku zveřejnil - SAFA Czech Republic Group s.r.o.

Operátor/ka výroby/obsluha vstřikolisu

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email