Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

Obsluha strojů (Miletín)

SAFA Czech Republic Group s.r.o. nabízel v minulosti volné pracovní místo v obci Miletín na pracovní pozici Obsluha strojů. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je ve výši 75,-85,- Kč / hodina.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice Obsluha strojů
Obec Miletín
Mzda 75,- Kč až 85,- Kč / hodina
Přidáno 11.1.2017
Volné od 11.1.2017
Úvazek Plný
Směnnost Neuvedeno
Počet míst 5

Poznámka k volnému místu
Hledáš práci na HPP? Pro společnost sídlící v Miletíně, působící v textilní oblasti, hledáme vhodné kandidáty na pozici OBSLUHA STROJŮ.

Místo práce: Miletín – okr. Jičín

Pracovní náplň:

Jedná se o obsluhu strojů pro výrobu klasických česaných a jádrových přízí. Práce vhodná pro muže i ženy!

•Nepřetržitý provoz, 12 -ti hodinové směny dle rozpisu (každý druhý týden volný víkend: pátek – neděle)
•Práce v textilním provozu

Co od Vás Požadujeme:

•Vyučení v oboru je výhodou, ale ne podmínkou přijetí
•Pracovitost
•Flexibilita
•Ochota zaučit se
•Spolehlivost
•Zdravotní stav odpovídající zátěži 12 -ti hod. směny
•Schopnost práce v noci

Co Vám nabízíme:

•Mzda 85,-/h
•Zaškolení na výrobní proces
•Příspěvek na stravování
•Založení bankovního účtu zdarma
•Možnost ubytování
•Příspěvek na ubytování 2000,-/měsíc
•Příspěvek na ubytování 1000,-/měsíc, po půl roce 1500,-/měsíc

Jak se přihlásit?

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o námi nabízenou pozici, zavolejte na číslo +420 602 719 619 nebo nám zašlete svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!!

Kontakt:

SAFA Czech Republic Group s.r.o.
Telefon: +420 602 719 619
Email: ( Inzerát již není aktuální. Email byl proto odstraněn )
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel SAFA Czech Republic Group s.r.o.

Obory

Zařazeno v oborech Neuvedeno

Tuto pracovní nabídku zveřejnil - SAFA Czech Republic Group s.r.o.

Obsluha strojů

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email