Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

Manipulační pracovník (Miletín)

SAFA Czech Republic Group s.r.o. nabízí volné pracovní místo v obci Miletín na pracovní pozici Manipulační pracovník. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je ve výši 75,-85,- Kč / hodina.

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice Manipulační pracovník
Obec Miletín
Mzda 75,- Kč až 85,- Kč / hodina
Přidáno 11.1.2017
Volné od 11.1.2017
Úvazek Plný
Směnnost Neuvedeno
Počet míst 5

Poznámka k volnému místu
Snažíte se získat praxi a nikdo Vám nedal příležitost? V tom případě neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení. Pro společnost sídlící v Miletíně, působící v textilní oblasti, hledáme vhodného kandidáta na pozici MANIPULAČNÍ PRACOVNÍK.

Místo práce: Miletín – okr. Jičín

Pracovní náplň:

Jedná se o manuální práci, na kterou není třeba specializovaná praxe nebo vzdělání.

•Nepřetržitý provoz, 12 -ti hodinové směny dle rozpisu (každý druhý týden volný víkend: pátek – neděle)
•Práce v textilním provozu

Co od Vás Požadujeme:

•Ochota zaučit se
•Spolehlivost
•Zdravotní stav odpovídající zátěži 12 -ti hod. směny
•Schopnost práce v noci

Co Vám nabízíme:

•Mzda 85,-/h
•Zaškolení na výrobní proces
•Příspěvek na stravování
•Založení bankovního účtu zdarma
•Možnost ubytování
•Příspěvek na ubytování 2000,-/měsíc

Jak se přihlásit?

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o námi nabízenou pozici, zavolejte na číslo +420 602 719 619 nebo nám zašlete svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!!

Kontakt:

SAFA Czech Republic Group s.r.o.
Telefon: +420 602 719 619
Email: safagroup@safagroup.cz
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel SAFA Czech Republic Group s.r.o.
Kontaktní osoba Renáta
telefon : Drapáková
email : safagroup@safagroup.cz

Obory

Zařazeno v oborech Neuvedeno

Tuto pracovní nabídku zveřejnil - SAFA Czech Republic Group s.r.o.

Manipulační pracovník

Email příjemncesafagroup@safagroup.cz
Email odesílatele Na tento email dostanete případnou odpověď
Motivační dopis
Jako přilohu můžete připojit
Životopis uložený zde na serveru Format
Soubor z vlastního počítače

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email