Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

obsluha balicí linky (Jindřichův Hradec)

NSE Solutions, s.r.o. nabízí volné pracovní místo v obci Jindřichův Hradec na pracovní pozici obsluha balicí linky. a nabízená mzda je ve výši 12000,-15000,-.

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice obsluha balicí linky
Obec Jindřichův Hradec
Mzda 12000,-15000,-
Přidáno 7.2.2017
Volné od 1.3.2017
Úvazek
Směnnost Třísměnný provoz
Počet míst 3

Poznámka k volnému místu
Hledáme vhodné uchazeče na pozici obsluha balící linky - místo výkonu práce Střížovice;
Požadujeme:
- spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, dobrou fyzickou kondici, ochotu pracovat ve třísměnném provozu;
Náplň práce:
- obsluha balící linky, kontrola, třídění a balení hotových výrobků;
Nabízíme:
- stabilní zaměstnání na HPP, možnost kariérního růstu, svoz z Jindřichova Hradce zdarma, 13. plat po dosažených stanovených kritérií, výkonnostní prémie, příspěvek na stravné
Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis na email s.hrabakova@nsesolutions.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na tel. čísle +420 777 432 700.
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)

Výhody

Jízdní výhody

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel NSE Solutions, s.r.o.
Adresa NSE Solutions, s.r.o. - okres Jindřichův Hradec
, Jindřichův Hradec 377 01
Kontaktní osoba Šárka Hrabáková
telefon : +420 777 432 700
email : s.hrabakova@nsesolutions.cz

Obory

Zařazeno v oborech Výroba a provoz

Volné místo zveřejněné na Úřadu práce v Jindřichově Hradci

obsluha balicí linky

Email příjemnces.hrabakova@nsesolutions.cz
Email odesílatele Na tento email dostanete případnou odpověď
Motivační dopis
Jako přilohu můžete připojit
Životopis uložený zde na serveru Format
Soubor z vlastního počítače

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email