Název profese Specialista/ka oddělení nákupu - Toužim
Místo výkonu práce Toužim
Přidáno 3.4.2024

Volné od 1.5.2024
Zaměstnavatel ELEKTROMETALL s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Firma ELEKTROMETALL s.r.o. vyrábí kabelové svazky pro přední světové výrobce automobilů. Pro rozšíření svého týmu v Toužimi hledáme vhodné kandidátky/kandidáty na pozici: Specialista oddělení nákupu.

Pracovní náplň:
- Zajištění nákupu nevýrobního materiálu, zařízení a služeb
- Vyjednávání nákupních podmínek, výběr dodavatelů
- Uzavírání smluv s dodavateli
- Každodenní komunikace s dodavateli v ČR i v zahraničí
- Vystavování objednávek v interním ERP
- Kontrola průběhu dodávek, smluvních podmínek a dodacích termínů
- Řešení potenciálně vyvstalých problémů a reklamací

Požadavky:
- Min. SŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření
- Dobrá znalost práce na PC (Zkušenosti s programem SAP výhodou)
- Komunikativní znalost NJ nebo AJ (každodenní komunikace)
- Odpovědnost, samostatnost a spolehlivost
- Schopnost řešit problémy
- Zkušenosti v oblasti nákupu výhodou
- ŘP sk. B

Nabízíme
- Zázemí stabilní mezinárodní firmy
- Výdělek odpovídající pozici a výkonu
- Stravenkový paušál, týden dovolené navíc (+ jeden den navíc za každých 5 odpracovaných let), přítomnostní prémie, osobní ohodnocení, roční prémie, dárkové poukázky za odpracovaná léta, odměny za zlepšovací návrhy, příspěvek na dopravu, kulturní a společenské akce
- Možnost profesního růstu

Místo výkonu práce: Toužim

Prosíme o zaslání strukturovaného životopisu v ČJ a NJ nebo AJ.