Název profese Montážní dělník/dělnice - Toužim
Místo výkonu práce Toužim
Přidáno 3.4.2024

Volné od 1.5.2024
Zaměstnavatel ELEKTROMETALL s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Počet míst 5
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Firma ELEKTROMETALL vyrábí automobilové komponenty pro přední světové výrobce automobilů. Pro rozšíření svého týmu v Toužimi hledáme vhodné kandidátky/kandidáty na pozici: Montážní dělník/dělnice

Pracovní náplň:
- Montáž na jednotlivých výrobních liniích
- Obsluha jednoduchých výrobních strojů a zařízení
- Práce ve třísměnném provozu

Požadavky:
- Manuální zručnost, pečlivost a aktivní přístup k práci
- Zkušenost v oboru automotiv výhodou

Nabízíme:
- Zázemí stabilní mezinárodní firmy
- Stravenkový paušál, týden dovolené navíc (+ jeden den navíc za každých 5 odpracovaných let), roční prémie, příspěvek na dopravu, odměny za zlepšovací návrhy, kulturní a společenské akce.
- Možnost profesního růstu