Název profese Šičky – dělnice textilní sériové výroby pouze OZP/OZZ
Místo výkonu práce Orlová
Přidáno 1.5.2024

Zaměstnavatel BROUK s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 5
Reference 67050927

Požadujeme : vyučena v oboru: šička, švadlena - oděvní výroba, nebo zapracovaná, s chutí pracovat.
Náplň práce : sériové šití pracovních oděvů. Místa jsou zřízena a vymezena pro OZP.

KONTAKT: e-mailem, telefonicky v dopoledních hodinách do 14:00 hod.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Karviná

Karviná
40000 - 80000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Karviná
Karviná
Karviná
26000 - 27900 Kč za měsíc
Workado, s.r.o.
Karviná
Karviná

Mzda

od 18900

U společnosti BROUK s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Šičky – dělnice textilní sériové výroby pouze OZP/OZZ žádná další volná místa

Volné pracovní místo Šičky – dělnice textilní sériové výroby pouze OZP/OZZ je vystaveno v regionu Karviná .