Název profese Recepční/Spa Recepční
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 7.5.2024

Volné od 6.5.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.

Společnost PIVNÍ LÁZNĚ PRAHA s.r.o. - ORIGINAL BEER SPA provozující unikátní lázeňský koncept a síť pivních lázní v centru Prahy hledá spolupracovníky na pozici „Recepční/Spa Recepční".

Jste komunikativní, zodpovědná a pečlivá osobnost s pozitivním zákaznickým přístupem a zároveň se nebojíte fyzické práce? Chcete se stát pevnou součástí firmy, která získala mnoho prestižních ocenění za poskytovaný servis? Chcete pracovat pro společnost s jasnou vizí? Pak hledáme právě Vás!
Staňte se členem našeho týmu, všemu potřebnému Vás naučíme při důkladném zaškolení a tréninku.

Náplň práce Recepční
• komunikace s klienty - osobní, telefonická, písemná
• vyřizování rezervací a práce s rezervačním systémem
• práce s pokladním systémem, uzávěrka
• administrativa - komunikace s hotely a CK, vystavování faktur
• doplňkový prodej kosmetiky a suvenýrů
• úzká spolupráce s managerem lázní

Náplň práce Spa Recepční
• uvedení klienta na proceduru a zajištění jeho komfortu
• úklid místnosti po proceduře
• dodržování provozních procesů a manuálů

Nabízíme
• dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení a provize na měsíční bázi
• práci v přátelském kolektivu a v příjemném prostředí luxusního lázeňského provozu
• zaměstnanecké slevy na firemní produkty a služby
• firemní uniforma a péče o ní na náklady společnosti
• občerstvení na pracovišti - pitný režim, výborná káva a čaj zdarma

Požadujeme
• příjemné vystupování
• anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni
• zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
• proaktivní zákaznický přístup
• uživatelskou znalost práce na PC
• obecný zájem a kladný přístup ke spa provozům
• časovou flexibilitu

Tato pozice je vhodná i pro absolventy