Název profese Vedoucí údržby (M/Ž) - Mzda od 40 000 Kč - Kladno
Místo výkonu práce Kladno
Přidáno 12.4.2024

Volné od 12.4.2024
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Počet míst 1

Co říká M2C o pozici

Pracujte u silné a stabilní firmy, kde se můžete spolehnout na pravidelnou mzdu. Práce údržbáře u M2C s sebou nese nejrůznější činnosti spojené s celkovou správou a údržbou nemovitosti. Nebudete na to ale sami, budete kolem sebe mít tým skvělých lidí z M2C. Chcete se k nám přidat? Neváhejte nás kontaktovat.

Náplň práce:
• Provádění běžných elektrikářských, údržbářských prací a oprav
• Zajišťování provozu technologií na objektu
• Zodpovědnost za dodržení a realizaci preventivního servisu dle platného harmonogramu v požadovaném rozsahu a kvalitě,
• Komunikace s klientem
• Čtení technické dokumentace
• Vedení menšího týmu 2 lidí

Požadavky:
• Prokazatelná zkušenost s technickou správou majetku a budov
• Dokončené střední vzdělání
• Zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. – NUTNOSTÍ
• Trestní bezúhonnost
• Schopnost pracovat interních systémech CAFM
• Spolehlivost, pracovitost, poctivost

Nabízíme:
• Práci na HPP
• Nástupní mzdu od 40 000 kč/měs
• Motivační program
• Práci od pondělí do pátku v 8 hod. směnách
• Mobilní telefon
• Kompletní uniformu
• Příspěvek na stravování
• MultiSport kartu
• Happy days

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112