Název profese Hajný / lesní technik
Místo výkonu práce Sušice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Jihozápadní dřevařská a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67040164

POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B, komunikativnost, spolehlivost, práce s PC
PRACOVIŠTĚ: polesí Klatovy, Železná Ruda, Sušice
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění chodu střediska - odvoz dřeva, těžba a zalesňování
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: užívání firemního auta k soukromým účelům
KONTAKT: Marcela Hromádková, e-mail: hromadkova@jzdrev.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Klatovy

Klatovy
Barlett & Cenbright s.r.o.
Klatovy
Orienta Czech Plzeň
Klatovy
Hartmanice
8500 - 9500 Kč za měsíc
Západočeské konzumní družstvo Sušice
Klatovy
ManpowerGroup s.r.o.

Mzda

od 35000 do 50000

U společnosti Jihozápadní dřevařská a.s. momentálně neevidujeme kromě pozice Hajný / lesní technik žádná další volná místa

Volné pracovní místo Hajný / lesní technik je vystaveno v regionu Klatovy .