Název profese Konstruktér
Místo výkonu práce Holešov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel PB Czech Production s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67046129

pracoviště Holešov
- Náplň práce: návrh a realizace konstrukčních řešení dílů, komponentů a následně i celých strojů, kreslení plechových dílů a svařovaných sestav, tvorba 2D výkresů a 3D modelů, tvorba kompletní výkresové dokumentace, technická příprava pro výrobu, spolupráce s výrobou a nákupním oddělením
- Požadujeme: učební obor zakončený maturitou, středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru, znalost 3D CAD programů (CREO výhodou), základní znalost anglického či německého jazyka, řidičský průkaz sk. B, zodpovědný přístup, samostatnost a spolehlivost, schopnost pracovat v týmu a komunikace s ním
- Výhodou: praxe ve strojírenském oboru na obdobné pozici výhodou, znalost a zkušenosti s konstrukcí plechových dílů výhodou
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci ve specifickém oboru, nástup možný ihned/dle domluvy, možnost osobního a profesního růstu, zaškolení v dané problematice, flexibilní začátek / konec pracovní doby, možnost částečného homeoffice, káva, nápoje, příspěvek na stravenky, benefity a bonusy na základě pracovních a hospodářských výsledků, parkování přímo u firmy
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ucetni@peboeck.cz, příp. kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (paní Belzová, tel: 777 493 876).