Název profese Terénní pracovník/ce nebo sociální pracovník/ce pro romskou menšinu
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 30.4.2024

Zaměstnavatel ARGO,SPOLEČNOST DOBRÉ VŮLE, ZLÍN
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67050741

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: základní poradenství a pomoc osobám za účelem sociálního začleňování nebo prevenci sociálního vyloučení romské menšiny ve městě Kroměříž
- Požadavky: empatický přístup s uměním naslouchat, bez rasových předsudků
- pracovní doba Po-Pá, 8.00 - 12:00 hod. pří zkráceném úvazku, 8:00 - 16.30 hod. při plném úvazku, doba určitá do 31.12.2024 s možností prodloužení
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: argo.zlin@seznam.cz.