Název profese Stěhovací a manipulační pracovník
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 7.5.2024

Zaměstnavatel Europe Automotive Holding a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67016841

Náplň práce:
- demontáže, montáže a stěhování výrobních linek, strojů, lisů, převážně v automotive
Požadujeme:
- zkušenosti se servisem, stěhováním, demontážemi a instalacemi výrobních linek, strojů, lisů apod. podmínkou
- vazačský průkaz podmínkou
- řidičský průkaz na VZV podmínkou - min. 5 tun
- svářečský průkaz výhodou
- znalost pneumatiky a hydrauliky podmínkou, fyzická zdatnost, dochvilnost, flexibilita, schopnost samostatného myšlení
- perfektní dodržování BOZP
- ŘP sk. B - podmínkou, C a E výhodou
- zkušenosti s vyvažováním strojů
- zkušenosti s používáním hydraulických zvedacích systémů (jeřábník / operátor hydraulických portálových jeřábů výhodou)
- schopnost práce v týmu
- schopnost montáže a demontáže technologie bez
Nabízené výhody:
- Pružná pracovní doba
- Pravidelná valorizace platu
- Možnost práce na dobu neurčitou
- Práce v české společnosti
- Roční odměny při splnění hospodářského výsledku
- Odborná školení a kurzy pro zvýšení odbornosti
- Bonus za nulovou absenci
- Účast na zajímavých projektech
- Práce s unikátním moderním vybavením - hydraulické zvedací systémy 160, 200 a 400 t, halové jeřáby od 25 t do 65 t
Hlásit se e-mailem