Název profese Technička / technik v elektrotechnice - vhodné i pro absolventy
Místo výkonu práce Liberec - Vratislavice nad Nisou
Přidáno 19.4.2024

Volné od 19.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

ELITRONIC production s. r. o.

Nabízíme služby v oboru vývoje a výroby elektrických a elektronických systémů. Zajistíme osazování desek plošných spojů, výrobu LED napájecích zdrojů na míru, finální montáž elektronických výrobků, kompletace přístrojů a zařízení včetně kabeláže a konstrukční návrhy mechanických dílů.

Více informací o společnosti naleznete na www.elitronic.cz.

Náplň práce:
• oživování, programování a testování elektronických sestav

Požadujeme:
• min. SOU v oboru elektro - vhodné i pro absolventy
• orientování se v elektrotechnických schématech
• pečlivost a odpovědnost

Nabízíme:
• práci na HPP v příjemném a čistém pracovním prostředí
• příspěvek na stravu

Místo práce: Liberec - Vratislavice nad Nisou

Termín nástupu: možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jandak@elitronic.cz nebo tel.: +420 777 917 327 - Ing. Jiří Jandák.