Název profese Technik/technička energetických zařízení
Místo výkonu práce Žatec
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel Žatecká teplárenská, a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67046009

Náplň práce:
Obsluha kotlů a pomocných zařízení - řízení a kontrola, celková zodpovědnost za provoz.
Organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, aby docházelo k efektivnímu provozu.
Práce v provozu - preventivní kontrola, spolupráce na odstraňování závad a poruch.
Provádění obsluhy odstruskování, odpopelnění, přejímka paliv.
Místo výkonu práce Žatec 3149, 438 01 Žatec
Požadujeme:
Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi.
Orientace v energetických zařízení výhodou.
Topičský průkaz výhodou, není však podmínkou, zajistíme zaškolení.
Samostatnost a technické myšlení.
Ochota pracovat ve směnném provozu.
Dobrý zdravotní stav.
Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská a.s., Žatec 3149, 438 01 Žatec nebo na emailovou adresu ztas@ztas.cz nejpozději do 10.05.2024. Bližší informace podá vedoucí výroby p. Vladimír Vančura tel. 605 211 725 pouze v pracovních dnech od 7:00 - 15:00.
Nabízíme:
Nástupní plat 25.000kč - 30.000kč dle odbornosti.
Po zaškolení možnost získání topičského průkazu III. třídy
Možnost získání řidičského oprávnění sk. C a oprávnění řízení kolových nakladačů.
Možnost získání oprávnění tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení.
Možností získání oprávnění jeřábnický a vazačský průkaz.
Přátelské pracovní prostředí.
Nástup možný IHNED
Benefity:
5 týdnů dovolené
Penzijní připojištění
Příspěvek na dovolenou
Stravenkový paušál
Možnost očkování