Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

pracovník/pracovnice v sociálních službách (Neratovice)

Dům Kněžny Emmy - domov pro seniory nabízí volné pracovní místo v obci Neratovice na pracovní pozici pracovník/pracovnice v sociálních službách. a nabízená mzda je ve výši 14710,-16550,-.

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice pracovník/pracovnice v sociálních službách
Obec Neratovice
Mzda 14710,-16550,-
Přidáno 11.1.2017
Volné od 10.1.2017
Úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
Náplň práce: hlavním předmětem a obsahem práce je přímá obslužná péče o klienty, spočívající v nácviku jednoduchých denních činností, pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulaci s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny, podporu soběstačnosti, posilování životní aktivizace, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb
Požadujeme: bezúhonnost a zdravotní způsobilost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné a empatické vystupování ,samostatnost, schopnost komunikovat se seniory s ohledem na jejich věk a individualitu, smysl pro zodpovědnost a přesnost, psychickou odolnost
Místo výkonu práce: Kojetická 1414, 277 11 Neratovice
Kontakt: Ing. Látal , telefonicky 8:00-14:30, osobně po telefonické domluvě, podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání (poštou nebo e-mailem ) strukturovaný životopis
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB
Toto volné pracovní místo je vhodné pro cizince

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání Základní + praktická škola

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel Dům Kněžny Emmy - domov pro seniory
Adresa Dům Kněžny Emmy - domov pro seniory
Kojetická 1414, Neratovice 277 11
Kontaktní osoba Jaroslav Látal
telefon : +420 315 630 555
email : latal@demmy.cz

Obory

Zařazeno v oborech Zdravotnictví

Volné místo zveřejněné na Úřadu práce v Mělníku

pracovník/pracovnice v sociálních službách

Email příjemncelatal@demmy.cz
Email odesílatele Na tento email dostanete případnou odpověď
Motivační dopis
Jako přilohu můžete připojit
Životopis uložený zde na serveru Format
Soubor z vlastního počítače

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email