Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

strojníci betonárky (Lužec nad Vltavou)

PRESBETON Nova, s.r.o. nabízel v minulosti volné pracovní místo v obci Lužec nad Vltavou na pracovní pozici strojníci betonárky. a nabízená mzda je ve výši 20000,-30000,-.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice strojníci betonárky
Obec Lužec nad Vltavou
Mzda 20000,-30000,-
Přidáno 11.1.2017
Volné od 1.2.2017
Úvazek
Směnnost Dvousměnný provoz
Počet míst 2

Poznámka k volnému místu
Náplň práce: obsluha míchaček na plnoautomatické lince na betonové výrobky, zavážení surovin, kontrola průběhu výroby, obsluha programu míchání a úprava parametrů na PC, základní údržba a úklid
Požadujeme: SOU technického zaměření (strojní,elektro apod), praxe ve výrobní společnosti, schopnost řešit praktické problémy, spolehlivost, samostatnost, iniciativa, výhodou průkaz řidiče motorového VZV, průkaz jeřábníka, vazače, znalost obslužného programu Martek
Nabízíme: finanční růst v závislosti na osobním rozvoji, stravenky,
Místo výkonu práce: 9.května 259, 277 06 Lužec nad Vltavou
Kontakt: Ing. Knopp, e-mailem zašlete strukturovaný životopis
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB
Toto volné pracovní místo je vhodné pro cizince

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel PRESBETON Nova, s.r.o.
Adresa PRESBETON Nova, s.r.o. - Lužec nad Vltavou
9. května 259, Lužec nad Vltavou 277 06

Obory

Zařazeno v oborech Neuvedeno

Volné místo zveřejněné na Úřadu práce v Mělníku

strojníci betonárky

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email