Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

Řidič VZV (Kněžmost)

SAFA Czech Republic Group s.r.o. nabízel v minulosti volné pracovní místo v obci Kněžmost na pracovní pozici Řidič VZV. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je ve výši 90,-90,- Kč / hodina.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice Řidič VZV
Obec Kněžmost
Mzda 90,- Kč až 90,- Kč / hodina
Přidáno 11.1.2017
Volné od 11.1.2017
Úvazek Plný
Směnnost 3 směny
Počet míst 3

Poznámka k volnému místu
Pro našeho významného klienta, který je výrobcem plastových nádrží na pohonné hmoty zejména pro automobilový průmysl, hledáme zaměstnance / zaměstnankyni na pozici: Řidič VZV

Místo práce: Kněžmost

Pracovní náplň:

Jedná se o náklad a výklad materiálu ve skladu, v třísměnném provozu od pondělí do pátku.

Co od Vás Požadujeme:

•Platný průkaz VZV
•Samostatnost
•Zodpovědnost a pracovitost
•Dobrý zdravotní stav

Co Vám nabízíme:

•Zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
•Náborový příspěvek 10 000,- po odpracování 3 měsíců (bez výpadku)
•Motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
•Nástupní mzda je 90 Kč/hod čistého + prémie
•Docházkový bonus 1000 Kč při 100% docházce
•Příspěvek na stravu
•Zaměstnanecké benefity
•Možnost svozů na pracoviště

Jak se přihlásit?

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o námi nabízenou pozici, zavolejte na číslo +420 602 719 619 nebo nám zašlete svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!!

Kontakt:

SAFA Czech Republic Group s.r.o.
Telefon: +420 602 719 619
Email: ( Inzerát již není aktuální. Email byl proto odstraněn )
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB
Toto volné pracovní místo je vhodné pro absolventy středních škol, absolventy vysokých škol

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel SAFA Czech Republic Group s.r.o.

Obory

Zařazeno v oborech Neuvedeno

Tuto pracovní nabídku zveřejnil - SAFA Czech Republic Group s.r.o.

Řidič VZV

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Nahlášení problémového inzerátu

Tento inzerát
Bližší popis
Váš email

Přidat záložku Poslat na email