Název profese Odborný rada
Místo výkonu práce Mladá Boleslav
Přidáno 22.12.2023

Zaměstnavatel Státní pozemkový úřad
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 66958197

Prvotní kontakt:
tel.: 729922135,602569830,
e-mail: e.kozlova@spucr.cz, r.hanzlik@spucr.cz

rada/odborný rada, Pobočka Mladá Boleslav, Krajský pozemkový úřad pro Středočeský kraj a hl. m. Praha

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici „rada/odborný rada,
Pobočka Mladá Boleslav, Krajský pozemkový úřad pro Středočeský kraj a hl. m. Praha“.
Výběrové řízení

SLUŽEBNÍ NÁPLŇ
zajišťování provozních a jiných činností v agendě správy majetku státu,
zajišťování správy a údržby majetku státu, např. užívacích vztahů,
administrativní zajišťování zadávání veřejných zakázek podle zákona č. 134/2016 Sb., a platných řídících dokumentů, zejména v agendě pozemkových úprav.

POŽADAVKY NA POZICI
minimální věk 18 let
svéprávnost,
trestní bezúhonnost,
zdravotní způsobilost,
minimálně vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu,
české občanství nebo jiného členského státu Evropské unie (který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru),
komunikativnost.

NABÍZÍME VÁM
Benefity poskytované státním zaměstnancům/zaměstnancům Státního pozemkového úřadu – Kariéra – Státní pozemkový úřad (spucr.cz)

Místo výkonu práce: Mladá BoleslavPracovní poměr na dobu: NeurčitouPlatová třída: 11.
Termín předpokládaného nástupu: 1.8.2023