Název profese Grafik/grafička na pomocné práce
Místo výkonu práce Litvínov
Přidáno 29.4.2024

Zaměstnavatel Ivana Kohoutová
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 32.5
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 1
Reference 67035819

GRAFIK/GRAFIČKA na pomocné práce

VHODNÉ pouze PRO OZP - místo na chráněném trhu práce

Náplň práce:
- pomocné práce s přípravou grafických návrhů
- náplň práce vyžaduje osobní přítomnost na pracovišti nikoliv z domova.
- zkušenost s programem inscape nebo jiným grafickým programem vítána
- zkrácený pracovní úvazek

Hlásit se:
- pan Martin Kohout, první kontakt: e-mail: dilna.eden@seznam.cz