Název profese Operátoři výroby (M+Ž)
Místo výkonu práce Havraň
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Feintool System Parts Most s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 67040138

OPERÁTOŘI VÝROBY (M+Ž)

- směnnost: 1,2 a 3-směnný provoz
Náplň práce:
- odpovědný za proces CNC soustružení, frézování a rovinného broušení při výrobě nástrojových prvků
- dodržování požadované kvality při výrobě prvků
- zajištění optimálního využití výrobního zařízení
Požadavky
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- technické myšlení
Riziko: hluk
Zaměstnanecké výhody: vyriabilní složka 20% ze základní mzdy, 20 dnů dovolené + 5 dnů sick days, 1000 Kč na dojíždění, 1000 Kč bonus za podíl na výrobě, 300 Kč benefit karta ZD, 500 Kč penzijního připojištění po ZD, 13.plat

HLÁSIT SE: Kutišová Šárka, tel.: 739 662 223 volat POUZE v pracovní dny od 9.00 do 15.00 hod., e-mail: sarka.kutisova@feintool.com - zaslat životopis