Název profese Číšník / servírka - Broumov
Místo výkonu práce Broumov
Přidáno 5.4.2024

Volné od 5.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

VEBA hotel resort v Broumově

Restaurace, kavárna, salónek, letní terasa, gril, ubytování a wellness v malebném prostředí.

Více informací o společnosti naleznete na www.hotelveba.cz.

Náplň práce:
• obsluha a vytváření příjemného prostředí pro hosty
• zodpovědnost za udržování čistoty v restauraci a přilehlých prostorách, kompletní příprava pracoviště
• přehled o aktuálním stavu skladových zásob na přiděleném pracovišti, spolupráce při pravidelných inventurách

Požadujeme:
• vyučení nebo maturita v oboru servírka/číšník, hotelnictví
• základní znalost AJ

Výhodou:
• znalost dalšího světového jazyka
• praxe v oboru

Nabízíme:
• práci na HPP - doba neurčitá po 1 roce
• 12hodinové směny, krátký a dlouhý týden
• výkonnostní odměny, pololetní odměny při splnění podmínek
• příspěvek na penzijní připojištění nebo životní investiční pojištění po zkušební době

Místo práce: Broumov - okres Náchod

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jana.hartwichova@veba.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 491 502 154 - Jana Hartwichová.