Pro zaměstnavatele : Vložení volného pracovního místa ZDARMA

UPOZORNĚNÍ : Toto volné pracovní místo již bylo odstraněno z naší databáze. Záznam již tedy není aktuální a nelze na tento inzerát odpovědět.

Volné místo
EXPORT MANAŽER/KA. (Česká Skalice)

PROMA REHA, s.r.o. nabízel v minulosti volné pracovní místo v obci Česká Skalice na pracovní pozici EXPORT MANAŽER/KA.. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je ve výši 17000,-.

Tato nabídka volného pracovního místa již není aktuální

Detailní informace o volném pracovním místě

Pozice EXPORT MANAŽER/KA.
Obec Česká Skalice
Mzda 17000,-
Přidáno 3.7.2012
Volné od 15.7.2012
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1

Poznámka k volnému místu
EXPORT MANAŽER/KA. Hlavním úkolem bude vyhledávání, získávání a následné jednání s novými zahraničními obchodními partnery.
Náplň práce:
· vyhledávání a získávání obchodních partnerů,
· jednání s obchodními partnery,
· zpracovávání obchodních nabídek,
· vyjednávání podmínek obchodních případů,
· příprava obchodních smluv,
· zpracovávání podkladů pro fakturaci,
· sjednávání zahraniční i vnitrostátní dopravy a její optimalizace,
· neustále udržování kontaktu s obchodním partnerem,
· zajišťování servisu výrobků v zahraničí,
Požadujeme:
· minimálně SŠ technického charakteru
· AJ na velmi vysoké úrovni
· řidičské oprávnění skupiny B
· odolnost vůči stresu
· důslednost, spolehlivost, tvůrčí myšlení
· časovou flexibilitu a ochotu cestovat
· vysoké pracovní nasazení
· výborné komunikační a prezentační dovednosti
· organizační schopnosti
· schopnost učit se nové věci a stále se vzdělávat
· dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
· týmového ducha, cílevědomost a zodpovědnost
Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou:
· znalost dalších jazyků
Nabízíme:
· zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti
· přímou podřízenost generálnímu obchodnímu řediteli
· možnost osobnostního a profesionálního růstu
· jednání s významnými zákazníky a manažery
· ohodnocení závislé na Vašich výsledcích a plnění cílů
· notebook, mobilní telefon
V případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám Váš STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS s krátkým průvodním dopisem a aktuální fotografií na e-mail: ( Inzerát již není aktuální. Email byl proto odstraněn )
Klikni ZDE pro sdílení tohoto inzerátu na FB

Požadované vzdělání, znalosti a dovednosti

Min. vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel PROMA REHA, s.r.o.
Adresa PROMA REHA, s.r.o.
Riegrova 342, Česká Skalice 552 03

Obory

Zařazeno v oborech Neuvedeno

Volné místo zveřejněné na Úřadu práce v Náchodě

EXPORT MANAŽER/KA.

Tento inzerát již není aktuální. Odpovědět proto není možné.

Přidat záložku Poslat na email