Název profese Technik údržby
Místo výkonu práce Litovel
Přidáno 19.4.2024

Volné od 1.6.2024
Zaměstnavatel DSL Food s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Společnost DSL Food se zabývá vývojem a výrobou potravinových doplňků určených pro zvláštní výživu. Do týmu údržby hledáme zkušeného technika, který bude mít na starosti servis a údržbu strojů. Nabízíme práci v čistém prostředí s moderními stroji a zařízeními.

Náplň práce:
- Provádění oprav a pravidelné údržby výrobních strojů či zařízení
- Organizace, plánování revizí, oprav a údržby (vyhodnocování závad,
opravy, objednávání běžných náhradních dílů)
- Vedení harmonogramu oprav a údržby
- Zajišťování a správa výrobně technické dokumentace

Požadavky:
- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- Zkušenosti v oblasti údržby a oprav technických zařízení
- Znalost čtení technické výkresové dokumentace
- Manuální zručnost a technické myšlení
- Znalost práce na PC (MS Office- Excel, World)
- Zodpovědnost a samostatnost, trestní bezúhonnost
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- Pracovní smlouva na dobu neurčitou
- Práce v jednosměnném provozu ( prac. doba 6:30 - 15:00 hod)
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Roční prémie
- Příspěvek na stravování

Adresa provozovny: průmyslová zóna , 783 21 Litovel- Víska 41