Název profese Kuchař/kuchařka
Místo výkonu práce Horka nad Moravou
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Sluňákov - centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67038002

Náplň práce
Zajištění stravy pro žáky pobytových programů či skupin z řad škol a veřejnosti formou jídelního stravování
Příprava obvyklých, vegetariánských nebo dietních pokrmů
Podílení se na přípravě rautů pro akce mimo běžný provoz

Požadujeme
Vyučení v oboru
Praxi v zařízení podobného typu
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a flexibilitu

Nabízíme
Práci v jednosměnném provozu (ranní směna)
Smlouvu na plný úvazek na dobu určitou 1 rok s předpokládaným prodloužením
Práci v čistém provozu s moderním vybavením
Práci ve stabilní organizaci
Mzda po zapracování 28000 Kč
25 dní dovolené
Benefity: firemní stravování, možnost školení, přátelský kolektiv, zázemí stabilní organizace

První kontakt možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.