Název profese Pracovník/pracovnice skladu OZP
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 3.5.2024

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 1
Reference 67051769

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Pracovní doba 6 hod. dle domluvy v čase 7.30 - 16.00 po-pá. V případě zájmu je možné domluvit i nižší úvazek. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- příjem a výdej zboží včetně kontrol a evidencí,
- manipulace se zbožím v rámci skladu,
- komunikace se zákazníky a dalšími odděleními pro koordinaci objednávek a expedice.

Požadavky:
- praxe v oblasti skladování a logistiky vítána,
- uživatelská znalost PC (Outlook, MS Office),
- organizační schopnosti a schopnost pracovat v týmu,
- zkušenosti s manipulací se zbožím (pracujeme s oblečením a čistícími prostředky),
- zodpovědný a pečlivý přístup k práci.

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v prosperující společnosti,
- možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání,
- příjemné a moderní pracovní prostředí.

Pokud jste spolehliví, pečliví a rádi byste se připojili k našemu týmu, zašlete nám svůj profesní životopis na martin.dudak@bartonapartner.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 735 171 157 (v pracovní dny mezi 7.30 - 16.00).