Název profese Skladník / skladnice
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 23.4.2024

Volné od 23.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Zahradnické centrum Olomouc

Naše prodejna je zaměřena na maloobchodní a velkoobchodní prodej rostlin a zahradnického zboží. Cílem je poskytovat zákazníkům široký sortiment a služby. Zaměstnancům nabízíme férový a osobní přístup tak, aby je práce bavila a přinášela radost.

Více informací o společnosti naleznete na www.florcenter.cz.

Náplň práce:
• příjímání materiálových zásob a zásob zboží do skladu
• obsluha manipulační techniky - Vysokozdvižný vozík a paletovací vozíky
• umisťování přijatých zásob do regálů a míst na to určených, označování uskladněného materiálu a zboží informačními štítky.
• potvrzování dodacích listů
• spolupráce při provádění inventur
• práce s PC
• vedení evidence skladových zásob prostřednictvím výpočetní techniky
• komunikace s obchodním oddělením
• komunikace se zákazníky při výdeji zboží
• dodržování bezpečnostních a protipožárních předpisů a opatření na pracovišti
• udržování čistoty a pořádku na pracovišti
• v mimosezónní době spolupráce s obchodním týmem při výzdobě zahradního centra

Požadujeme:
• SOU/SŠ vzdělání
• praxe na obdobné pozici je výhodou nikoli podmínkou
• znalost skladových procesů a technologií výhodou
• oprávnění pro řízení vysokozdvižného vozíku výhodou - pokud nemáte zařídíme
• základní znalost práce na PC
• odpovědný přístup, chuť pracovat
• ochotu učit se novým věcem
• trestní bezúhonnost
• zodpovědný a samostatný přístup k práci
• flexibilita, přesnost, spolehlivost, zručnost

Nabízíme:
• dlouhodobou spolupráci na HPP
• zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu
• stabilní zaměstnání
• zaměstnanecké výhody
• příjemný pracovní kolektiv

Místo práce: Olomouc

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jan.duxa@florcenter.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 604 482 931.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 23. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.