Název profese Směnový/á vedoucí úklidových zaměstnanců
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 8.4.2024

Volné od 11.4.2024
Zaměstnavatel CORA PLUS s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Pracovní místo je vyhrazeno pro osoby s přiznaným invalidním důchodem - podmínkou.

Náplň práce: kontrola prováděných úklidových prací, vedení úklidových pracovníků, manuální výpomoc při úklidu a komunikace s nadřízenou.

Pracovní doba: pondělí až pátek, práce pouze na odpolední směně 16:00 až 22:00 hod.

Nabízíme: práci na HPP (zkrácený úvazek), nelze na DPP.

Mzda: 130 Kč/hod. (= cca 17 000 Kč/měsíc) + náborový příspěvek 12 000 Kč.

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nástup: ihned - SPĚCHÁ!

Místo výkonu práce: Olomouc, tř. Kosmonautů