Název profese Řidiči kamionů - tahačů + plachtový návěs - vnitro
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 6.12.2023

Zaměstnavatel SCAN LINE s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66824584

KONTAKT - tel: 603 158 007, email: luksikjiri@seznam.cz
Požadujeme: oprávnění C+E, profesní průkaz, praxe v řízení výhodou.

Pracovní náplň::
- přeprava automobilových součástek stále na trasách Ostrava - Nošovice + Český Těšín - Nošovice, Třinec-Nošovice
- převozy materiálu v průmyslové zóně v Ostravě Hrabové
- 12hodinový režim (denní, noční; 06 - 18 hod. a 18 - 06 hod.).

Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou nebo formou dohod mimo pracovní poměr - DPP, DPČ

Kontaktní údaje

Mzda

od 45000

U společnosti SCAN LINE s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Řidiči kamionů - tahačů + plachtový návěs - vnitro žádná další volná místa

Volné pracovní místo Řidiči kamionů - tahačů + plachtový návěs - vnitro je vystaveno v regionu Ostrava-město .